Masz pomysł na portal, serwis internetowy lub aplikację mobilną?

Nie masz wystarczających środków na ich stworzenie?

Sprawdź swój pomysł!

Przedstaw nam swój pomysł a skontaktujemy się z Tobą, w celu dopracowania projektu i realizacji.

Zdarzenia medyczne - proste raportowanie z Medfile

Czy wiesz, że od 1 lipca 2021 r. raportowanie zdarzeń medycznych jest obowiązkowe dla wszystkich jednostek świadczących usługi zdrowotne? Prowadź elektroniczną dokumentację medyczną z Medfile.

 

Zdarzenia medyczne – czym są?

Zdarzenia medyczne to wszystkie świadczenia medyczne, które mają na celu ratowanie, przywrócenie lub poprawę zdrowia pacjenta. Zdarzenia medyczne to również działania profilaktyczne oraz wszystkie inne działania medyczne, które regulowane są przepisami i zasadami. Zdarzenie medyczne należy zaraportować najpóźniej do 48 godz. po jego wystąpieniu. Zdarzenia medyczne są częścią EDM (Elektronicznej Dokumentacji Medycznej), która usprawnia pracę lekarzy i umożliwia wymianę danych medycznych pacjenta pomiędzy placówkami medycznymi.

 

Raportowanie zdarzeń medycznych w Medfile

Oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji medycznej gabinetu powstało, aby zoptymalizować pracę oraz sprostać potrzebom i wymaganiom lekarzy oraz pacjentów.

Program pozwala między innymi tworzyć własne formularze i ankiety, wystawiać e-Recepty, e-Skierowania, prowadzić dokumentację medyczną. Po zaraportowaniu, zdarzenie medyczne trafia do repozytorium, z którego może je pobrać każda placówka medyczna (za zgodą pacjenta). Raportowanie zdarzeń medycznych w Medfile dostępne jest w każdym pakiecie, bez dodatkowych opłat.

 

Dlaczego warto wybrać Medfile?

Oprogramowanie Medfile jest stale aktualizowane i poszerzane o innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Cyfryzacja dokumentacji medycznej umożliwia prowadzenie kompleksowej opieki zdrowotnej oraz budowanie ciągłości historii medycznej pacjenta. Z Medfile prowadzenie kartoteki pacjenta oraz EDM jest naprawdę proste. Raportuj zdarzenia medyczne oraz korzystaj z nowoczesnych funkcji programu, które usprawnią Twoją pracę.

 

Tagi

zdarzenia medyczne raportowanie zdarzeń medycznych obowiązek raportowania zdarzeń indeksowanie zdarzeń medycznych