Masz pomysł na portal, serwis internetowy lub aplikację mobilną?

Nie masz wystarczających środków na ich stworzenie?

Sprawdź swój pomysł!

Przedstaw nam swój pomysł a skontaktujemy się z Tobą, w celu dopracowania projektu i realizacji.

Ile czasu trzeba czekać na pomoc lekarza online?

Uzyskiwanie porad od lekarzy online staje się coraz popularniejsze. W przypadku haloDoctor.pl z takiej możliwości korzysta aż 200 tys. osób miesięcznie, a liczba ta nieustannie rośnie. Powodów jest wiele, a jednym z nich jest to, że na pomoc lekarza online nie trzeba długo czekać i często jest ona dostępna właściwie od zaraz.

 

Pomoc lekarza online? Od zaraz!

 

Długie oczekiwanie w kolejce to przeszłość dzięki platformie haloDoctor.pl. Umożliwia ona bowiem szybkie umawianie e-Wizyt oraz ich równie sprawną realizację. Wszystko dzięki temu, że wielu lekarzy oferuje pomoc właściwie od ręki, gdyż dostępni są online. Co istotne dotyczy to nie tylko wypisania e-Recepty, co zazwyczaj trwa kilka minut, ale również dłuższej konsultacji w przypadku bardziej kompleksowych problemów zdrowotnych.

 

Konsultacja u specjalisty

 

Uzyskanie recepty to zaledwie kilka minut, co zaś w przypadku e-Wizyt u specjalistów? Także w tej sytuacji pacjenci mogą liczyć na bardzo szybką pomoc. Wystarczy, że w górnej części strony haloDoctor.pl wybiorą zakładkę „Specjalizacje”, dzięki czemu zostaną przekierowani na stronę, na której będą dostępni lekarze online wraz z najbliższymi godzinami wizyt. W zdecydowanej większości przypadków na konsultację nie trzeba czekać dłużej niż dzień.

 

Zwolnienie L4 w zaledwie kwadrans

 

Z telemedycyny pacjenci korzystają też chętnie wtedy, gdy potrzebują szybkiego uzyskania zwolnienia lekarskiego. Także jest to możliwe i nie powinno zająć więcej niż 15 minut, a taką pomoc najlepiej uzyskać od lekarzy rodzinnych. To najlepszy, najwygodniejszy i najszybszy sposób, gdyż poza zwolnieniem pacjent szybko otrzymuje poradę odnośnie swojego problemu oraz zalecenia, jak się leczyć, aby szybko powrócić do formy.

 

Antykoncepcja awaryjna od lekarza online

 

Kolejną sytuacją, gdy niezbędna może być pomoc lekarza online jest uzyskanie recepty na tabletkę „dzień po”. Do tej pory była to częsta bolączka kobiet, które musiały dodatkowo stresować się koniecznością umówienia na wizytę do lekarza, czekanie w kolejce i dopiero potem możliwość realizacji e-Recepty.

 

Na szczęście dzięki pomocy lekarzy online mogą taką tabletkę uzyskać właściwie od ręki i to w zaledwie kilka minut, wygodnie i z maksymalną dyskrecją. Wystarczy znaleźć medyka oferującego taką pomoc, umówić konsultację, opłacić ją i stawić się przed ekranem komputera o umówionej porze.

 

Konsultacja także w sprawach pilnych

 

Konsultacje z lekarzami online sprawdzą się także wtedy, gdy konieczne jest szybkie, niemalże natychmiastowe uzyskanie pomocy. Dzięki niej można dowiedzieć się, czy w danej sytuacji niezbędne będzie udanie się do gabinetu, co jest niezbędne wtedy, gdy pacjent waha się, co powinien robić.

Jak widać oczekiwanie na e-Konsultację u lekarza online jest naprawdę krótkie. Dodatkowo można dokładnie zaplanować godzinę wizyty, dzięki czemu pacjent ma pełną kontrolę nad swoim czasem i nie musi czekać w kolejkach. Wejdź na haloDoctor.pl i sprawdź, jacy lekarze dostępni są online.

Tagi

Lekarz online Konsultacje lekarskie z pediatrą online porada lekarska online