Masz pomysł na portal, serwis internetowy lub aplikację mobilną?

Nie masz wystarczających środków na ich stworzenie?

Sprawdź swój pomysł!

Przedstaw nam swój pomysł a skontaktujemy się z Tobą, w celu dopracowania projektu i realizacji.

Konsultacje z lekarzem pediatrą online. Szybkie porady specjalistów.

haloDoctor.pl – Lekarz pediatra online. Porady specjalistów online. Konsultacje lekarskie z pediatrą. Wideokonsultacje. Telekonsultacje. Lekarz dziecięcy online.

 

Wideokonsultacje i telekonsultacje są alternatywą dla wizyt w gabinecie stacjonarnym. Jeśli mierzysz się z problemami dotarcia do lekarza pediatry, Twoje dziecko zanosi się płaczem jeśli idziesz skonsultować jakiś problem lub chciałbyś uzyskać szybką poradę - wypróbuj konsultacje z lekarzem pediatrą online można przeprowadzić w wielu sytuacjach bez konieczności udania się do stacjonarnego gabinetu lekarskiego. Zapewniają one komfort zarówno małym pacjentom jak i rodzicom. Sprawdź, jak zarejestrować dziecko na wizytę online.

 

Lekarz pediatra o każdej porze dnia oraz w weekendy

 

Sposób, w jaki zostanie wykorzystana telemedycyna za pomocą platformy haloDoctor, sprawia, że możesz się skonsultować z lekarzem pediatrą online o dowolnej godzinie. Pomoc w ocenie i leczeniu pacjentów w ich domowym środowisku, poza murami gabinetu sprawia, że kontakt z lekarzem staje się dla dziecka bardziej komfortowy, a dla rodziców wygodny. Coraz więcej specjalistów pediatrii i neonatologii prowadzi e-Wizyty. Znajdź specjalistę dla Twojego dziecka.

 

Platforma haloDoctor jest łatwa w obsłudze i można szybko zarejestrować dziecko na e-Wizytę, jak i poradzić się lekarza specjalisty w przypadku wystąpienia:

 

  • gorączki,
  • kataru i kaszlu,
  • problemów z apetytem,
  • bólów brzucha i nudności,
  • wysypki i zmian skórnych,
  • bólu ucha,
  • skaleczeń.

 

Zapisz dziecko na e-Wizytę, otrzymaj eReceptę

 

Podczas konsultacji na platformie haloDoctor możesz otrzymać e-Receptę dla Twojego dziecka na potrzebne leki. Kod do eRecepty dostaniesz SMS-em lub za pośrednictwem e-maila. Nie musisz zakładać żadnych dodatkowych internetowych kont dla pacjenta, aby zyskać szybką poradę i wykupić leki potrzebne dla dziecka.

 

Platforma haloDoctor pozwala wybierać spośród specjalistów różnych dziedzin konsultacje z lekarzem pediatrą online to jedna z wielu możliwości. Dla Twojej rodziny dostępni są również interniści, lekarze rodzinni, kardiolodzy, psychiatrzy, ginekolodzy i wielu innych specjalistów.

Tagi

e-Wizyta telekonsultacja porada lekarska online lekarz pediatra online Konsultacje z lekarzem pediatrą online eRecepta lekarz dziecięcy online